"ورزش رمز سلامتی و شادابی"

چهار تیم ایرانی در لیست تیم های کانتینتال 2014

تاریخ:یکشنبه 6 بهمن 1392-08:22 ب.ظ

چهار تیم ایرانی در لیست تیم های کانتینتال 2014

حضور چهار تیم کنتیننتال ایرانی پتروشیمی تبریز، آینده، پیشگامان یزد و شهرداری تبریز در لیست تیمهای 2014 UCI.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ در فصل جدید رقابتهای جاده UCI چهار تیم ایرانی پتروشیمی تبریز، آینده، پیشگامان یزد و شهرداری تبریز بعنوان نمایندگان ایران در جمع تیم های کانتیننتال 2014 قرار گرفتند. این در حالی است که در میان این 4 تیم تنها تیم های پتروشیمی تبریز و آینده سال گذشته نیز کانتیننتال بوده اند.
امسال نیز مانند سالهای گذشته تیم های قدرتمند آسیا در بخش جاده تیم های کانتیننتال زیادی به ثبت رسانده اند، بطوری که ژاپن با 9 تیم بیشترین تعداد تیم را به ثبت رسانده و پس از آن ایران و کره با 4 تیم و تیم های قزاقستان، فیلیپین و چین تایپه هریک با 2 تیم در رده های بعدی قرار دارند. کشور هایی نظیر مالزی، سنگاپور، امارات، و برونئی نیز هریک تنها یک تیم به ثبت رسانده اند.
گفتنی است قزاقستان تنها کشور آسیایی است که مانند سالین گذشته یک تیمASTANA PRO TEA را در رده پرو تیم های UCI به ثبت رسانده و خود را از سایر کشور های آسیایی متمایز کرده است. نکته قابل تامل دیگر آن است که برخلاف سال گذشته اثری از تیم های کانتیننتال چینی به چشم نمی خورد.
شایان ذکر است تیم پتروشیمی تبریز سال گذشته با اقتدار در رده نخست تیم های باشگاهی در مجموع تور های آسیایی قرار گرفت و تیم آینده در جایگاه سیزدهم ایستاد. تیم پیشگامان یزد نیز سال گذشته بعنوان تنها تیم ایرانی پیست در میان تیمهای UCI قرار داشت.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اطلاعات هفدهمین دوره بازی های آسیائی در سال 2014

تاریخ:چهارشنبه 2 بهمن 1392-10:33 ب.ظ

اطلاعات هفدهمین دوره بازی های آسیائی در سال 2014 اینچئون کره جنوبی


هفدهمین دوره بازی های آسیائی در سال 2014 از 19 سپتامبر(29 شهریور 1393) تا 4 اکتبر(14 مهر1393) بمدت 15 روز در شهر اینچئون کره جنوبی برگزار خواهد شد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ؛ مسابقات مذکور زیر نظر شورای المپیک آسیا هر 4 سال یکبار برگزار میشود و بیش از 13000 ورزشکار و همراه در دهکده گو وال شهر اینچئون در طول بازی ها اقامت خواهند داشت.

تاریخ و محل برگزاری مسابقات دوچرخه سواری به شکل زیر خواهد بود:


-مسابقات پیست 20 سپتامبر (30 شهریور) تا 25 سپتامبر(4 مهر) در پیست بین المللی اینچئون.

-مسابقات جاده 27 سپتامبر (7 مهر) تا 29 سپتامبر (9 مهر) در جاده سونگدو اینچئون.

-مسابقات کوهستان 30 سپتامبر(10 مهر) در کوهستان گانگ هووا.

-مسابقات BMX در پیست گانگ هووا.

جهت دریافت اطلاعات کامل از این مسابقات بر ادامه مطلب کلیک نمایید.


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اطلاعیه سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری...

تاریخ:چهارشنبه 2 بهمن 1392-01:12 ب.ظ

اطلاعیه سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری

در راستای آغاز فصل لیگ های دوچرخه سواری سال 1393 سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری اقدام به انتشار فرمهای قرارداد ها نمود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ با توجه به آغاز لیگ های دوچرخه سواری سال 1393 از اسفند ماه سال جاری سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری طی اعلامیه ای از مدیران عامل باشگاههای فرهنگی ورزشی و و روئسای هیات های دوچرخه سواری استانها تقاضا کرد جهت ثبت نام فرمهای قرارداد ورزشکاران، قرار داد کادر فنی، اطلاعات و تعهد نامه عدم استفاده از دوپینگ را حد اکثر تا پایان بهمن ماه سال جاری تکمیل و پس از مهر امضا توسط؛ 1- ورزشکار/ کادر فنی 2- باشگاه 3- هیات دوچرخه سواری استان تمامی نسخ به فدراسیون ارسال نمایند.
لازم به ذکر است، عدم ارسال مدارک فوق تا موعد مقرر انصراف آن هیات/ باشگاه از حضور در مسابقات تلقی خواهد شد.

فرمهای فوق الذکر بخش آیین نامه های سایت در ادامه مطلب موجود می باشد.

منبع:فدراسیون دوچرخه سواری

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات