"ورزش رمز سلامتی و شادابی"

مسابقات قهرمانی آسیا

تاریخ:جمعه 2 خرداد 1393-10:22 ق.ظ

کسب اولین مدال تیم ایران دستاورد روز اول مسابقات

اولین روز مسابقات قهرمانی آسیا در کشور قزاقستان با کسب مدال نقره گنج خانلو در ماده اسکرچ برای کاروان اعزام ایران به اتمام رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ رقابت های قهرمانی آسیا در شهر آستانای کشور قزاقستان از صبح روز پنجشنبه مورخ یکم خرداد ماه آغاز شد و یک روز پر تلاش و سنگین برای رکابزنان تیم ملی رقم خورد. تیم اعزامی با آغاز طوفانی خود در ابتدای مسابقات نوید افتخار آفرینی های بیشماری را در رقابت ها داد. اگر چه یاری نکردن بخت با رکابزنان در چند ماده منجر به نرسید آنها به رقابت نهایی شد اما در دیگر مواد فرا تر از حد انتظار بودند.
پرستو باسطی به عنوان اولین رکابزن بانو در ماده 2km تعقیبی انفرادی موفق به کسب زمان لازم و قرار گرفتن در میان چهار ورزشکار فینالیست شد که این امر در تاریخ کشورمان بی سابقه می باشد.

بهنام خلیلی خسرو شاهی نیز با توجه به قرار گرفتن در کنار رقبای بسیار قدرتمند موفق شد تا با کسب بهترین زمان به جمع چهار فینالیست این ماده بپیوندد. فینال این دو ماده امروز برگزار می شود.
در ماده تیم اسپرینت بزرگسالان اقایان تیم حسن علی ورپشتی، فرزین عرب و محمود پراش موفق شدند تا پس از راه یابی به مرحله بعدی در مسابقه رده بندی جایگاه چهارم را از آن خود کنند.
در دیگر رقابتها در ماده 200 متر مقدماتی بانوان، در رده سنی جوانان زهرا خسرو شاهی ودر رده سنی بزرگسالان آتوسا عباسی موفق شدند تا به دور بعد مسابقات راه یابند و در ادامه رقابت اسپرینت به جمع 8 ورزشکار برتر بپیوندند، که ادامه رقابت این دو ورزشکار امروز خواهد بود.
در آخرین بخش مسابقات دیروز محمد گنج خانلو در رشته اسکرچ جوانان پا به رکاب شد که بزرگترین موفقیت تیم اعزامی در روز اول مسابقات را با کسب مدال نقره از آن خود کرد، نیلوفر دوکوهکی نیز در اسکرچ بانوان موفق به کسب مقام هشتم شد تا بدین ترتیب اولین روز مسابقات برای کاروان اعزام به پایان برسد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اولین روز مسابقات قهرمانی آسیا:

تاریخ:پنجشنبه 1 خرداد 1393-01:30 ب.ظ

زهرا خسرو شاهی راهی مرحله بعد 200 متر جوانان شد

در ادامه رقابتها زهرا خسرو شاهی راهی محله بعد رشته 200 متر شد و بزرگسالان در ماده تیم اسپرینت از رسیدن به فینال باز ماندند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛در ادامه مسابقات نوبت صبح امروز زهرا خسرو شاهی موفق شد تا با کسب زمان لازم در ماده 200 متر مقدماتی جوانان در لیست 8 ورزشکار برتر دور اول قرار بگیرد و جواز حضور در دور بعدی مسابقات را کسب نماید.
در ماده 200 متر مقدماتی بانوان بزرگسالان آتوسا عباسی موفق به کسب زمان لازم جهت حضور در دور بعدی مسابقات شد و زهرا صادق زاده دیگر هم تیمی اش موفق به کسب زمان مورد نیازش جهت همراهی عباسی در دور بعدی مسابقه نشد.
در دیگر رقابتها: تیم بزرگسالان آقایان در ماده تیم اسپرینت با اختلاف زمانی اندکی از رسیدن به مسابقه فینال باز ماند تا برای کسب مقام سومی در مسابقه رده بندی حاضر شوند، در ماده تیم اسپرینت جوانان آقایان نیز به دلیل عدم کسب زمان لازم این تیم موفق به راهیابی به مرحله بعدی مسابقات نشد.

به این ترتیب مسابقات نوبت صبح خاتمه یافت تا دوچرخه سواران پس از استراحت اندکی مجدادا بعد از ظهر امروز به پیگیری رقابتها بپردازند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اولین روز مسابقات قهرمانی آسیا:

تاریخ:پنجشنبه 1 خرداد 1393-01:29 ب.ظ

پرستو باسطی و بهنام خلیلی خسرو شاهی اولین فینالیستهای ایرانی

پرستو باسطی شیر زن ایرانی موفق شد باری اولین بار درتاریخ کشورمان به فینال رشته دوکیلومتر تعقیبی انفرادی مسابقات قهرمانی آسیا راه یابد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ صبح امروز مورخ اول خرداد ماه پرستو باسطی شیر زن ایرانی، دراولین رقابت مسابقات قهرمانی آسیا در رشته 2km تعقیبی انفرادی بر روی پیست حاضر شد و موفق شد با کسب بهترین زمان نسبت به رقبای خود راهی فینال مسابقات شود.
در دیگر مسابقه بهنام خلیلی خسرو شاهی قهرمان کشورمان در ماده 4Km تعقیبی انفرادی موفق شد راهی فینال مسابقات شود تا به این ترتیب تعداد فینالیست های ما در ماده تعقیبی انفرادی به عدد 2 برسد.

در دیگر مسابقه سید علی رضوی دیگر رکابزن کشورمان در ماده 3Km علیرقم تلاش خود موفق به کسب زمان لازم نشد و از راهیابی به فینال این ماده باز ماند.

فینال این دو صبح فردا برگزار خوا هد شد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic